środa, 2 maja 2012

NEON

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zastosuj fantazyjny manicure, pełen zaskakujących barw.Serie neonowych lakierów do paznokci

 Charakteryzują się unikalnymi, śmiałymi odcieniami, które doskonale sprawdzą się w letniej, wakacyjnej scenerii – w zestawieniu z kolorowymi strojami, biżuterią i ciepłymi promieniami słońca. 
 Jesienią natomiast ciepłe barwy ogrzeją deszczowe dni i sprawią, że wrócą gorące wspomnienia. 

Lakier w żółtym kolorze to odważne rozwiązanie, które jednak zapewni Ci oryginalność! Taki kolor świetnie będzie komponował się z letnią opalenizną. Doskonale też sprawdzi się do ciemnych ubrań.
Malując paznokcie na żółto, pamiętaj, że lakiery w jasnych kolorach mają nieco inną konsystencję niż te klasyczne, dlatego najlepszy efekt osiągniesz po nałożeniu dwóch warstw.

 Oranże, neonowe róże, intensywne fiolety, czy żółcie to hity tego sezonu. Żywe kolory zagościły również w trenach na stylizacje paznokci.
Oprócz kolorystyki warto postawić również na inny ostatnio dominujący trend, a mianowicie pękające lakiery. Coraz więcej marek ma je w swojej ofercie. Teraz na rynku pojawiła się również kolekcja marki Pupa.
Kobiety wciąż szukają nowych pomysłów na stylizacje paznokci oraz innowacyjnych sposobów na wyrażanie siebie. Poza tym w odróżnieniu od czasochłonnego zdobienia paznokci. Popękane wzory są bardzo prosty do zrobienia, a manicure nie zajmuje więcej czasu, niż w przypadku zwykłego malowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz